Komunikat o błędzie

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable w theme_table() (linia 1977 z /xn--rozgosdyplom-gcc.edu.pl/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable w theme_table() (linia 2040 z /xn--rozgosdyplom-gcc.edu.pl/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: implode(): Passing glue string after array is deprecated. Swap the parameters w drupal_get_feeds() (linia 394 z /xn--rozgosdyplom-gcc.edu.pl/includes/common.inc).
  • Notice: Trying to access array offset on value of type int w element_children() (linia 6466 z /xn--rozgosdyplom-gcc.edu.pl/includes/common.inc).
  • Notice: Trying to access array offset on value of type int w element_children() (linia 6466 z /xn--rozgosdyplom-gcc.edu.pl/includes/common.inc).

praca licencjacka

Czy promotor zachęca do tworzenia plagiatów?

praca

Wydawałoby się, że to wierutna bzdura. Przecież każdy profesor chciałby, aby praca dyplomowa pisana przez jego studenta, była wyjątkowa i najlepsza. W teorii tak to wygląda. A w praktyce? Promotor co roku ma rzeszę studentów którymi się ma opiekować. A przecież dodatkowo ma inne zajęcia na uczelni. Często więc nie ma czasu by poświęcić studentom piszącym prace, odpowiednio dużo czasu. Taka praca magisterska przynoszona do niego do kontroli, to tylko dodatkowy wysiłek i strata cennego czasu. Są promotorzy, którzy najchętniej widzieliby całą, gotową pracę.

Education - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.